Działalność Pro Publico Bono

włącz .

W dniu 6 marca 2015 r. w Dworze Artusa w Toruniu odbyła się uroczysta gala rozdania Złotych Karet. Już po raz dwudziesty redakcja toruńskiego dziennika „Nowości” nagrodziła osoby, które w ubiegłym roku w szczególny sposób wyróżniły się swoją działalnością.

Życzenia Wielkanocne

włącz .

Z okazji Świąt Wielkanocnych, zespół Kancelarii Adwokackiej Adwokata Filipa Węgierskiego, życzy swoim Klientom oraz Współpracownikom zdrowia, pomyślności oraz sukcesów tak w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Życzenia Świąteczne

włącz .

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a w Nowym Roku realizacji wszystkich założonych planów - życzy zespół Kacelarii Adwokackiej Adwokata Filipa Węgierskiego.

Toruńscy adwokaci doradzają

włącz .

Od dnia 8 listopada 2013 r., w każdym piątkowym wydaniu toruńskiego dziennika "Nowości", czytelnicy znajdą rubrykę z poradami prawnymi udzielanymi przez toruńskich adwokatów.

Więcej artykułów…

efs
Prowadzona działalność gospodarcza utworzona została ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.